Team

Antone

Bebzacz - człowiek orkiestra. Wrocławski raper, właściciel niezależnej wytwórni muzyczno - wizualnej Play More Records / Play More Videos, współtwórca projektu Bebzacze oraz AA TV. Działalność artystyczną rozpoczął na przełomie lat 2001/2002. Antone aktywnie angażuje się w organizację eventów na których głownie usłyszycie oldschoolowy rap, reggae, drum'n'bass, jungle i dubstep. Zafascynowany rapem, z zamiłowania do muzyki Antone skompletował sprzęt, aby móc nagrywać w domu [Wypocin Studio]. Wraz z Prefekt Sqadem [Antone, Bunio, Symptom aka GPD], Milo Mailo oraz Azorem rejestrował swoje pierwsze kawałki. Ekipa prężnie działała we wrocławskim podziemiu. W 2005 roku zdobyli I miejsce w III Wrocławskim Przeglądzie Form Muzycznych, co skutkowało graniem coraz większej ilości koncertów. Rok 2012 był zdecydowanie przełomowym okresem dla artysty, ponieważ na półkach Empików pojawiły się krążki "Antone - Prawo Talionu". Antek jako raper, prowadzący oraz organizator ma za sobą setki koncertów, kilkadziesiąt przeprowadzonych wywiadów oraz jest kojarzony ze współpracy z wieloma polskimi i zagranicznymi znanymi artystami t.j. Mesajah, Afu-Ra, Marika, Szad Akrobata, Blackout Ja...oraz wielu innych...

Dyskografia

2004 - Diastemius [LP]
2006 - Prefekt Demo
2012 - Prawo Talionu [LP]
2015 - Latający Cyrk [LP]

 
Paxon

PAXON

PaXon, właściwie Daniel Cesar Rengifo Diaz, polski wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny, inżynier dźwięku, realizator nagrań, DJ. Współzałożyciel i frontman zespołu Natural Dread Killaz, w ramach którego działa od 2004 roku. Właściciel Popular Station Studio. Na koncie ma setki zagranych koncertów w kraju i za granicą. Występował na najważniejszych festiwalach muzycznych m.in. XIII Przystanek Woodstock 2007, wielu edycjach One Love Sound Fest, Finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czy Ostróda Reggae Festiwal. Jako producent zrealizował płyty z Natural Dread Killaz i Mesajah (złote płyty za realizację albumów Mesajah – "Jestem Stąd" i "Brudna Prawda") oraz liczne produkcje zaprzyjaźnionych artystów głównie z kręgu reggae i hip-hop. W października 2015 ukazał się pierwszy solowy album paXona zatytułowany: "Roots Rap Reggae".Obecnie koncertuje wraz z Yanazem i DJ Liquidem promując swój materiał, pracuje jako DJ w projekcie Cleo i Donatan oraz jako realizator, wokalista i przeszkadzajkowiec na koncertach Mesajah.

 
DJ Liquid

DJ LIQUID

Dj Liquid - DJ i producent z Wrocławia(PL). Swoją przygodę muzyczną rozpoczął w bardzo młodym wieku od nauki gry na pianinie. Później jednak jednobrzmiący instrument stał się nie wystarczający, po czym zaczął interesować się wszystkim co może wydać z siebie dźwięk. Następnym obiektem zainteresowań stała się muzyka elektroniczna z gatunku house, d'n'b, breakbeat która w pełni amatorsko była tworzona na prostych programach. Wraz z wiekiem odkrywał coraz to bardziej profesjonalne narzędzia których zaczął używać do remiksowania utworów posługując się tylko samym wokalem artystów, co zaowocowało wyróżnieniem na konkursie remixerów we Francji w 2003 roku. Oprócz tworzenia, bardzo aktywnie zajmował się miksowaniem utworów najróżniejszych gatunków. W 2006 roku zafascynowany występami takich dj'i jak Qbert, Cash Money czy Mixmaster Mike postanowił bardziej zainteresować się możliwościami 12 calowej płyty jak i scratch'em. Specjalista od oryginalnego łączenia kawałków muzyki Hip Hop, R'n'b ale także w jego setach można usłyszeć utwory zaskakujące, które jeszcze bardziej unaoczniają styl DJ Liquid'a. Zdobywca I miejsca w DJ Battle Wrocław w 2012 i 2013, ma na swoim koncie mnóstwo nie zapomnianych występów w Wroclawskich i Polskich Klubach. Wspólpracowal przy setach oraz produkcjach z róznymi polskimi i międzynarodowymi artstami jak: GangStarr Foundation, DJ Tomekk, DJ 600V, DJ Soina, Backout JA, Illvibe Rec., Persian Squad, Natural Dred Killaz, Afu-Ra, Big shug, Antone, Mesajah, Paxon, Donatan&Cleo, O.S.T.R, Numer Raz, Eldo i wielu więcej..