Eventy

10.03.2017 - Kaliber 44 / Antone ft. Dizel + The Gang Band & Dj Liquid

Kaliber 44 Księga Tajemnicza Prolog - koncert z okazji 20-sto lecia albumu. Spodziewajcie się specjalnych gości, solidnej oprawy multimedialnej, wyjątkowego koncertu oraz stoiska od Bebzaczy. Rozgrzewkę zaserwują Antone, Dj Liquid i Dizel grając na żywo z zespołem The Gang Band. KUP BILET

 

1.04.2017 - Bebzacze na festiwalu piwa!

Impreza w stylu płacisz raz - pijesz cały czas! Widzimy się na Beer Geek Madness 5! KUP BILET
Zapraszamy Was na piątą, jubileuszową edycję Beer Geek Madness, jednego z najbardziej innowacyjnych festiwali piwnych w Europie. Zarezerwujcie w swoich kalendarzach 1 kwietnia 2017 roku i przyjeżdżajcie do Wrocławia – BGM odbędzie się tradycyjnie w niezwykłych wnętrzach Zaklętych Rewirów. Na scenie Bebzaczy usłyszycie pełny skład. Koncerty zagrają Paxon oraz Antone ft. Dizel + The Gang Band [live show]. After oraz before zostawiamy w rękach niezawodnego Dj'a Liquida. Szukajcie naszego stoiska na którym znajdziecie Bebz-ciuchy oraz płyty. Do zobaczenia!

 

8-9.04.2017 - Lublin Tatto Days

Lublin Tattoo Days 2017 to pierwsza edycja międzynarodowego festiwalu tatuażu i sztuki współczesnej w samym sercu wschodu Polski. KUP BILET
O oprawę muzyczną zadbają Dj Liquid oraz Antone. Targi Lublin S.A | ul. Dworcowa 11 zaskoczyły nas ogromem przestrzeni ekspozycyjnej, dzięki niej zaadaptujemy obszar płyty głównej w niepowtarzalny sposób. Na konwencie nie zabraknie naszego stoiska na którym będzie można nabyć ciuchy oraz płyty Bebzaczy.

 

22-23.04.2017 - TATTO ART EXPO CORK

Bebzacze są stałymi bywalcami konwentów w Irlandii. Wszystko dzięki długotrwałej współpracy z ADHD Tatto Studio w Cork. To nie są zwykłe konwenty. Podczas imprezy na którą zjeżdżają się najlepsi artyści z całego z całego świata odbywają się bardzo oryginalne pokazy. Na miejscu najlepsza muzyka oraz nasze ciuchy. Lećcie z nami!

 

6-7.05.2017 - Warsaw Tattoo Days 2017

Info soon...

 

24-25.06.2017 - TATTO ART EXPO DUBLIN

Bebzacze są stałymi bywalcami konwentów w Irlandii. Wszystko dzięki długotrwałej współpracy z ADHD Tatto Studio w Cork. To nie są zwykłe konwenty. Podczas imprezy na którą zjeżdżają się najlepsi artyści z całego z całego świata odbywają się bardzo oryginalne pokazy. Na miejscu najlepsza muzyka od Dj' a Liquida & Antone' a oraz nasze ciuchy. Lećcie z nami!